...:::||| ForuManyaX |||:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::||| ForuManyaX |||:::...

SonsuzA dek ManyaX'ca Payla$ım ||| Manyax'ların Platformu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu gruptan lider çıkarız"

2 posters
YazarMesaj
ıgdır_fb
Özel Üye
Özel Üye
ıgdır_fb

Bu gruptan lider çıkarız" Empty
MesajKonu: Bu gruptan lider çıkarız"   Bu gruptan lider çıkarız" Icon_minitime16/10/2007, 17:04

Süper yıldızımız Roberto Carlos, Şampiyonlar Ligi'ndeki gruptan birinci çıkacağımızı söyledi

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos, takımının Şampiyonlar Ligi'nde gruplardan çıkacağına inandığını söyledi. Yunanistan'ın Super Sport kanalı, Fenerbahçe'nin Samandıra'daki tesislerine gelerek Carlos ile röpartaj yaptı. Sarı lacivertli futbolcu verdiği demeçte, Türkiye'de bulunmaktan ve Fenerbahçe'ye transfer olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "Büyük bir kulüpten, büyük bir kulübe transfer oldum. Türk halkı bana çok ilgi gösteriyor. Bu ilgiden çok memnunum. Futbolu burada bırakmak istiyorum" dedi.
Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki şansını da değerlendiren Carlos, "Şampiyonlar Ligi'nde çok iyi bir performans gösteriyoruz. Bu guruptan lider olarak çıkarız. Çünkü guruptaki hiçbir takım bizden bu performansı beklemiyordu. Şimdi onların işleri daha zor. Ben Şampiyonlar Ligi'nde 108 maç oynadım. Biz ekip olarak iyi bir yoldayız diyebilirim" diye konuştu.

"TÜRKİYE'DE SERT BİR FUTBOL OYNANIYOR"

Türkiye'deki futbolu değerlendiren Carlos, başka ülkelerde Türkiye'ye göre topun oyunda kalma süresinin daha yüksek olduğunu vurgulayarak, "Türkiye'de sert bir futbol oynanıyor" şeklinde konuştu.

Brezilyalı futbolcu ayrıca, 34 yaşında olduğunu hatırlatarak, "34 yaşında olmama rağmen, hala Brezilyalılardan bir şeyler öğreniyorum. Çünkü Brezilyalıların topla arası çok iyidir" dedi.

"OLYMPIAKOS'TAN RIVALDO ARACILIĞIYLA TRANSFER TEKLİFİ ALDIM"

Fenerbahçe'ye transfer olmadan önce Yunanistan'dan da teklif aldığını da söyleyen Roberto Carlos, "Olympiakos'tan Rivaldo aracılığıyla transfer teklifi aldım. Ama daha önceden Fenerbahçe'ye söz verdiğim için Türkiye'yi ve Fenerbahçe'yi tercih ettim" ifadelerini kullandı.
ultrAslan
Admin
Admin
ultrAslan

Bu gruptan lider çıkarız" Empty
MesajKonu: Geri: Bu gruptan lider çıkarız"   Bu gruptan lider çıkarız" Icon_minitime16/10/2007, 17:17

sagol iyi paylasim
http://forumanyaxx.tr.cx

Bu gruptan lider çıkarız"
1 sayfadaki 1 sayfası