...:::||| ForuManyaX |||:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::||| ForuManyaX |||:::...

SonsuzA dek ManyaX'ca Payla$ım ||| Manyax'ların Platformu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

slm

YazarMesaj
ıgdır_fb
Özel Üye
Özel Üye
ıgdır_fb

slm Empty
MesajKonu: slm   slm Icon_minitime16/10/2007, 19:28

bi gün bi arkdşın evnde toplnp film seyrettk , mzk dinldk kısacsı eğlendk.sonra ew sahibi arkdşımz fotoğrf makinsı getirdi we çekindk.
bendede hatırası kalsn istiordm.we cp telimin kamrasıyla çekndik.o gün son gül bi tuhaftı eğlendk ettik sonra kortuğmuzu bile bile cin lerden bahsttik sohbetin tam ortasında son gül onlarla uğraşmayın belanızı bulursunuz dedi.neyse ewlerimize dağılma vakti geldi.ewe gelince annemler akşamınız nasıl geçti diye sordu.bende telfonu çıkarıp telofandaki resimler gösteriğim dedim.aman allahım resimler yok halbuki ellerimle kaydetmiştim.acyip korktum annemler bana inanmıyolardı.sonra aklıma songülün son halleri geldi.we onu aradım resimleri senmi sildin diyecektim.tele annesi çıktı.songülü istedim.annesi songülün hata olduğunu söyledi.partide bişeyi yoktu diye tavır yaptım.annesi partiye kızını yollamadığın we saçmalamamam gerektigini söyledi we teli yüzüme kapattı.işte oan yıkıldım.we namaza başladım.bidahada öyle şeylerle uğraşmamaya yemnettim.

slm
1 sayfadaki 1 sayfası